Prodajna mjesta

Zagreb Card možete kupiti online ili na sljedećim prodajnim mjestima:

  1. Croatia express turistička agencija, Glavni željeznički kolodvor, Trg kralja Tomislava 12, www.croatia-express.com
  2. Croatia express turistička agencija, Trg kralja Tomislava 17, www.croatia-express.com
  3. Croatia express turistička agencija, Nikole Tesle 4, www.croatia-express.com
  4. DoubleTree by Hilton Zagreb, Ul. grada Vukovara 269 a, www.Zagreb.doubletree.hilton.com
  5. Knjižara Kršćanska sadašnjost, Kaptol 1, www.ks.hr
  6. Knjižara Kršćanska sadašnjost, Kaptol 29, www.ks.hr
  7. Esplanade Zagreb Hotel, Mihanovićeva ul. 1, www.esplanade.hr
  8. HNZ, Turistički informativni centar, Trg bana J. Jelačića 11, www.hnz.hr
  9. Hostel Bureau, Vlaška 40, www.hostel-bureau.eu
  10. Hostel Moving Zagreb, Kranjčevićeva 61, www.hostelmoving.hr
  11. Hotel Fala, 2 Trnjanske Ledine 18, www.hotelfala.hr
  12. Hotel I, Ive Robića 2, www.hotel-i.hr
  13. Hotel Laguna, Kranjčevićeva 29, www.hotel-laguna.hr
  14. Hotel Meridijan 16, Ulica grada Vukovara 241, www.meridijan16.com
  15. Hotel Rebro, Kišpatićeva 12, www.hotelrebro.com
  16. Intelekta Zagreb turistička agencija, Kačićeva 7, www.intelektazagreb.hr
  17. Muzej prekinutih veza, Sv. Ćirila i Metoda 2, www.brokenships.com
  18. Muzej suvremene umjetnosti, Avenija Dubrovnik 17, www.msu.hr
  19. The Dots Hostel, J. Palmotića 30, www.dotshostelzagreb.com
  20. Turistička agencija Obzor putovanja, Nikole Tesle 5, www.obzorputovanja.hr
  21. Zagreb 360º vidikovac, Trg bana J. Jelačića (glavni trg), Zagrebački neboder, Ilica 1A, posljednji (16.) kat, www.zagreb360.hr
  22. ZOO Zagreb, Maksimirski perivoj bb, www.zoo.hr