Prodajna mjesta

Zagreb Card možete kupiti online ili na sljedećim prodajnim mjestima:

  1. Amadria Park Hotel Capital, Jurišićeva 22, www.amadriapark.com
  2. Canopy by Hilton Zagreb City Centre, Ul. Kneza Branimira 29, www.canopy3.hilton.com
  3. DoubleTree by Hilton Zagreb, Ul. grada Vukovara 269 a, www.Zagreb.doubletree.hilton.com
  4. Esplanade Zagreb Hotel, Mihanovićeva ul. 1, www.esplanade.hr
  5. Hotel Fala, 2 Trnjanske Ledine 18, www.hotelfala.hr
  6. Hotel International, Miramarska cesta 24 a, www.maistra.com/hr/hotel-international-zagreb
  7. Hotel Jadran, Vlaška 50, www.maistra.com/hr/hotel-jadran-zagreb
  8. Hotel Laguna, Kranjčevićeva 29, www.hotel-laguna.hr
  9. Hotel Meridijan 16, Ulica grada Vukovara 241, www.meridijan16.com
  10. Intelekta Zagreb turistička agencija, Kačićeva 7, www.intelektazagreb.hr
  11. Muzej suvremene umjetnosti, Avenija Dubrovnik 17, www.msu.hr
  12. Sheraton Zagreb Hotel, Ulica kneza Borne 2, www.marriott.com/ZAGSI
  13. The Loop Hotel, Župančićeva 16, www.theloophotel.eu
  14. The Westin Zagreb Hotel, Ul. Izidora Kršnjavog 1, www.marriott.com/ZAGWI
  15. Turistička agencija Obzor putovanja, Nikole Tesle 5, www.obzorputovanja.hr
  16. Turistički informativni centar – Online & mjesto preuzimanja, Trg bana Josipa Jelačića 11, www.infozagreb.hr
  17. Turistički informativni centar Zračna luka Franjo Tuđman – Online & mjesto preuzimanja, Ulica Rudolfa Fizira 21, Velika Gorica, www.infozagreb.hr
  18. Zagreb Speeka Hostel, Hebrangova 9, www.zagreb-speeka.com
  19. ZOO Zagreb, Maksimirski perivoj bb, www.zoo.hr

This entry was posted in Nekategorizirano. Bookmark the permalink.